• Ua
  • Ru
  • En

Кухні

Конструкторами Тернопільської меблевої фабрики розроблено 30 кухонних модулів, що дає можливість скомплектувати більш як 1500 різноманітних варіантів кухонь неповторного дизайну та різної складності із побажаннями замовника і в залежності від особливостей інтер’єру кімнати.
Всі меблі для кухонь ми виготовляємо з цінних та твердих порід дерева – дуба та ясена.

При виготовленні кухонь використовується сама сучасна висувна фурнітура: мета-бокси, тандем-бокси, карго та ін. Всі нижні модулі монтуються на ніжках, що закриваються цокольною планкою з натурального дерева, яка при потребі легко знімається і це дуже спрощує прибирання кухонних приміщень.

Наша фабрика пропонує комплектацію кухні з дерева класичними вітражами ручної роботи, кожен з яких є неповторним. Клієнт має широкий вибір зовнішньої фурнітури (ручок). За бажанням замовника ми здійснюємо комплектацію якісною побутовою технікою всесвітньо відомих фірм, яка ідеально підійде до обраної дерев’яної кухні. Наші менеджери нададуть вичерпну інформацію щодо її технічних характеристик та особливостей використання.

Купити кухню з дерева можна у нас в онлайн та офлайн магазинах. Якщо Вас цікавить кухня з дерева на замовлення, залиште заявку на сайті і наш дизайнер зв’яжеться з Вами для розробки індивідуального проекту.