• Ua
  • Ru
  • En

Двері

ТМФ виготовляє двері з масиву цінних порід (дуб, бук, ясен, вільха).
Великий досвід наших працівників, високотехнологічне обладнання та наявність власних сушильних камер забезпечує надійність та довговічність Ваших дверей. Двері за бажанням замовника оздоблюються ручною різьбою та неповторним класичним вітражем. На заключному етапі вироби покриваються якісним італійським поліуретановим лаком з великою палітрою кольорів. Пропонуємо також широкий вибір дверної фурнітури.
Основні переваги дверей з масиву дерева:
1. Міцність. Купити двері з дерева – це перш за все, – обрати продукт, який можна використовувати довгі роки. Адже, дерево є міцним та стійким до пошкоджень.
2. Дизайн.Міжкімнатні двері з масиву вже давно вважаються основним елементом вишуканого смаку. Виготовити дерев’яні двері можна як в класичному стилі, так і в сучасних мінімалістичних варіантах.
3.Екологічність.Двері з натурального дерева – це не тільки красиво, а й прояв турботи про здоров’я. Адже, дерево – це природній, екологічно-чистий матеріал.

Купити дерев’яні двері можна у наших онлайн та офлайн магазинах. Замовити двері індивідуального дизайну та розміру можна, залишивши заявку на сайті.