• Ua
  • Ru
  • En

Відгуки

Обрали для замовлення кухні саме цю фабрику, адже раніше мої батьки також там замовлями меблі і вони просто чудово збереглися. Проте, ми з чоловіком хотіли більш сучасну кухню, в мінімалістичному стилі, в світних кольорах. З нами працював технолог. Він і заміри зробив, врахувавши наші побажання, і рекомендації по дизайну надав, і проект зробив. Виготовляли нам кухню 2 місяці. Результатом дуже задоволені. Ремомендуємо.

Марта

Тернопіль, 12.02.2023

Замовляла ліжко та матрац. Загалом, дуже задоволена. Ліжко розкішне, а матрас м'який - все як хотіла! Дякую.

Катерина

Рівне, 21.12.2022

Замовляли велику п'ятидверну шафу. Доставили з затримкою на кілька днів, проте попередили про це завчасно. Шафою задоволені. Дякуємо.

Тарас

Львів, 20.11.2022

Заказывал двери. В конечном итоге результатом остался доволен, двери реально из массива дуба, как и хотел, цена демократичная, но сроки изготовления затянули, звонили, перезванивали, после доставки товара ещё сутки прождал монтажника. Совет заказчикам, по личному опыту, к сроку изготовления, указанному в договоре, добавляйте недельки две, а в основном, делают хорошо.

Юра

Житомир, 22.11.2021

Ми замовили на фабриці спальню, і, хоча робили по спецзамовленню, фабрична якість – це фабрична якість. Шкода, що запізно дізнались, яка фабрика робить кухні, замовили в приватника, тепер шкодуєм (робив довго, та й якість не порівняти…)

Олена

Тернопіль, 17.08.2021

Вчера закончили монтаж моей кухни. Работали до 2.00 ночи, но объект сдали. Утром ещёраз просмотрел – решил написать благодарность. Молодцы! Независимо от усталости, не схалтурили. Монтаж сделали качественно. Спасибо отдельное дизайнеру Светлане за терпение.

Олег

Киев, 08.06.2021

Спасибо за комод

Анжелла

Киев, 06.03.2016