Our products

Furniture is an integral part of home comfort. Good furniture made of natural wood is a guarantee of home comfort

 

Completed objects

Let’s get acquainted with each object that has already been delivered. And then, perhaps, you will also want to successfully solve your housing problem with the help of the Ternopil furniture factory.

Our service

Measurement

Own production

Delivery

Assembling

Reviews

Ві

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Ольга
11.07. 2020 р.

(Українська) Відгук 17

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Руслан
14 мая, 2019 год

(Українська) Відгук 16

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Євген
20.03.2020 Львів

(Українська) Відгук 15

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Наталья
17 февраля, 2019 год

Відгук 14

Хочу подякувати дизайнеру Віктору за терпіння в розробці проекту кухні, зате тепер куня – супер. Фото додаю!

Оксана
02.05.2018р. Тернопіль.

Відгук 13

Зайшла у ваш новий Львівський салон у «Трьох слонах» і вирішила написати відгук – справді не очікувала такого класу дизайну від українських виробників – удачі Вам!

Наталя
12.05.2018р. Львів

Відгук 12

Ваш «Лофт» – просто чудо!

Ірина
28.04.2018р. Львів

Відгук 11

Це єдиний магазин, куди можна прийти, віддати гроші і отримати справді якісну і оригінальну річ. А це тепер така рідкість!

Алла
15 квітня 2018р. Київ

Відгук 10

Стабільності та процвітання на всі віки! Дякую особисто за Ваш вклад пані Оксано – керівник, який безпосередньо допомагає клієнтам.
Новий Рік за новим столом пройшов по сімейному тепло та весело. Красуня вітальня створила затишок.
Щастя, радості, здоров‘я та наснаги Вам особисто, Вашій сім‘і, та Вашому колективу!

Лариса Серватович
Тернопіль, 30.01.2018

Відгук 9

Добрий вечір. Хочу подякувати за завершення нашої спільної справи. Сьогодні ввечері вже нарешті все стало на свої місця:). Вийшло дуже класно! Ваша ідея із механізмом закриття неперевершена!!! Дуже вдячна за неї. Кожен доклав зусиль і із здавалося б неможливої справи з’явилась дуже приваблива і якісна річ. Шлях не був гладким, але, здається все це вже позаду. Віктор, який збирав-із душею поставився до своєї справи, Володимир, хлопець (який з ним приходив), Оксана… Дякую Вам особисто за Ваш вклад в наше замовлення! Нехай і Вам щастить, навіть, коли вже і не очікуєте;)! Бажаю успіхів і творчого надхнення, і нехай ніякі перешкоди не заважатимуть Вам отримувати насолоду від життя! Щастя, доброї вдачі, цікавих зустрічей!

Зоряна
Тернопіль, 20.12.2017

Відгук 8

Тішить, що наше вже не гірше ніж імпортне!Тримайтеся! Стабільності в Новому році!

Анастасія
Скалат, 06.12.2017

Відгук 7

Сподобалась робота дизайнерів. Порадили не тільки відносно дизайну меблів, а й допомогли з інтер’єром. Не очікували на таку високу кваліфікацію. Окреме дякую – Ользі. Світлана, Тернопіль.

Світлана
Тернопіль, 19.09.2017

Відгук 6

Меблі для себе замовляли 4 роки назад, а вцьому році вирішили замовити дітям. Тішить великий асортимент і дизайнери – молодці – можуть догодити і старим і молодим людям.

Ольга Петрівна
Теребовля, 14.04.2017

Відгук 5

Асортимент вражає. Можна спокійно всю хату обставити і нікуди не бігати.

Іван
Чернівці, 29.01.2017

Відгук 4

Заказывал двери. В конечном итоге результатом остался доволен, двери реально из массива дуба, как и хотел, цена демократичная, но сроки изготовления затянули, звонили, перезванивали, после доставки товара ещё сутки прождал монтажника. Совет заказчикам, по личному опыту, к сроку изготовления, указанному в договоре, добавляйте недельки две, а в основном, делают хорошо.

Юра
Житомир, 22.11.2016

Відгук 3

Ми замовили на фабриці спальню, і, хоча робили по спецзамовленню, фабрична якість – це фабрична якість. Шкода, що запізно дізнались, яка фабрика робить кухні, замовили в приватника, тепер шкодуєм (робив довго, та й якість не порівняти…)

Олена
Тернопіль, 17.08.2016

Відгук 2

Вчера закончили монтаж моей кухни. Работали до 2.00 ночи, но объект сдали. Утром ещёраз просмотрел – решил написать благодарность. Молодцы! Независимо от усталости, не схалтурили. Монтаж сделали качественно. Спасибо отдельное дизайнеру Светлане за терпение.

Олег
Киев, 08.06.2016

Відгук 1

Спасибо за комод

Анжелла
Киев, 06.03.2016